Top 10 thrillerów wartych obejrzenia w 2023 roku

Top 10 thrillerów wartych obejrzenia w 2023 roku
Autor Julia Rutkowska
Julia Rutkowska26.10.2023 | 7 min.

Thrillery wartych obejrzenia w 2023 roku jest naprawdę sporo. Ten rodzaj filmów od lat cieszy się niesłabnącą popularnością, ponieważ dostarcza widzom silnych emocji i trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty. W nadchodzącym roku na pewno nie zabraknie nowych, wciągających produkcji, które spodobają się fanom mocnych wrażeń.

Kluczowe wnioski:

 • W 2023 roku z pewnością pojawią się kolejne świetne thrillery.
 • Fani gatunku znajdą dla siebie wiele interesujących propozycji.
 • Możemy liczyć na wciągające fabuły i nieoczekiwane zwroty akcji.
 • Nie zabraknie też thrillerów psychologicznych, kryminalnych i z mocną zagadką.
 • Thrillery to nadal jeden z najpopularniejszych gatunków filmowych.

Oto najlepsze thrillery 2023

Rok 2023 zapowiada się niezwykle ciekawie dla fanów thrillerów. W kinach oraz na platformach streamingowych pojawi się wiele mocnych i wciągających produkcji tego gatunku. Będzie to z pewnością uczta dla miłośników mocnych wrażeń i nieprzewidywalnych fabuł. Oto nasz przegląd najbardziej obiecujących thrillerów, które koniecznie musisz zobaczyć w tym roku.

Thrillery od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, ponieważ potrafią wciągnąć widza i trzymać w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty. Dobry thriller pełen jest zwrotów akcji, tajemnic i zaskakujących momentów. W 2023 roku na pewno nie zabraknie produkcji, które zapewnią fanom gatunku rozrywkę na najwyższym poziomie.

Przedstawiamy zestawienie najciekawszych thrillerów, które już teraz warto zapisać w kalendarzu. Z pewnością znajdzie się wśród nich coś dla każdego - zarówno dla fanów klasycznych thrillerów sensacyjnych, jak i bardziej psychologicznych klimatów. Przygotujcie się na sporą dawkę emocji!

mlist świetnych thrillerów w drodze

Oto kilka produkcji, na które szczególnie warto czekać w 2023 roku:

 • Kontynuacja świetnie przyjętego thrillera "Uprowadzona" z 2022 roku.
 • "Zdrada" - thriller szpiegowski z gwiazdorską obsadą.
 • "Na skraju" - mroczny thriller z elementami horroru.
 • Remake kultowego thrillera psychologicznego "Podejrzany".
 • "Ukryta prawda" - thriller kryminalny o poszukiwaniu zaginionej dziewczyny.

To tylko wstępna zapowiedź tego, co czeka fanów mocnych emocji. Przygotujcie się na dreszczyk emocji i seansy pełne zaskakujących zwrotów akcji. Dobry thriller potrafi wciągnąć jak mało który gatunek filmowy!

10 thrillerów, które musisz zobaczyć

Aby ułatwić Wam wybór, przygotowaliśmy zestawienie 10 najbardziej obiecujących thrillerów 2023 roku. Znajdują się wśród nich zarówno wysokobudżetowe produkcje hollywoodzkie, jak i ciekawe thrillery niezależne. Każdy z tych filmów zapowiada się na mocne widowisko, które dostarczy sporo emocji.

Oto 10 thrillerów, których premier nie możesz przegapić w 2023 roku:

 1. "Uprowadzona 2" - kontynuacja hitu z 2022 r.
 2. "Na ostrzu noża" - thriller sensacyjny z Angeliną Jolie.
 3. "Tajemnica domu nad jeziorem" - mroczny thriller z elementami horroru.
 4. "Zaginięcie" - thriller kryminalny o tajemniczym zniknięciu nastolatki.
 5. "Instynkt" - psychologiczny thriller z Anthony Hopkinsem.
 6. "Na skraju" - thriller sci-fi o losach Ziemi po katastrofie.
 7. "Ukryta siła" - thriller szpiegowski z operatorską realizacją.
 8. "Zdrada" - sensacyjny thriller z obsadą polskich gwiazd.
 9. "Kryptonim Grey" - kontynuacja przygód agenta Greya.
 10. "Sieć kłamstw" - kryminalny thriller pełen zwrotów akcji.

Jak widać, jest w czym wybierać. Filmy te z pewnością umilą fanom gatunku długie wieczory. Trudno będzie oderwać się od ekranu!

Czytaj więcej: Mapa świata Gry o Tron | Niesamowita mapa Westeros i Essos

Te thrillery trzymają w napięciu do końca

Najlepsze thrillery to takie, które trzymają widza w napięciu od początku do końca. Nieoczywista, wciągająca fabuła, pełna zwrotów akcji sprawia, że seans mija błyskawicznie, a finał jest zaskakujący i satysfakcjonujący. Oto kilka thrillerów z 2023 roku, które z pewnością spełnią te kryteria:

„Na skraju” - science fiction z elementami thrillera. Akcja filmu rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie po globalnej katastrofie. Bohaterowie walczą o przetrwanie w tym nieprzyjaznym środowisku, a na dodatek ściga ich tajemniczy morderca. Film obfituje w zwroty akcji i trzyma w napięciu aż do zaskakującego finału.

„Instynkt” - psychologiczny thriller z Anthony Hopkinsem w roli głównej. Aktor wciela się w postać emerytowanego profilera pomagającego w trudnym śledztwie seryjnego mordercy. Intrygujące dialogi i nieoczywiste rozwiązanie zagadki sprawiają, że seans wciąga niczym magnes.

„Zdrada” - szpiegowski thriller z gwiazdorską obsadą polskich aktorów. Pełen zwrotów akcji scenariusz i świetne aktorstwo sprawiają, że od pierwszej minuty jesteśmy wciągnięci w świat szpiegostwa i podsłuchów. Finał filmu jest zaskakujący i wymowny.

Najbardziej emocjonujące thrillery roku

Top 10 thrillerów wartych obejrzenia w 2023 roku

Które thrillery zapowiadają się na najbardziej emocjonujące seanse 2023 roku? Oto nasze typy produkcji, które dostarczą widzom wyjątkowo mocnych wrażeń i adrenaliny:

 1. "Na ostrzu noża" - sensacyjny thriller z Angeliną Jolie. Aktorka wciela się w byłą agentkę CIA, która musi uratować porwanego syna. Dynamiczne sceny akcji i pościgów gwarantowane.
 2. "Uprowadzona 2" - jeden z najbardziej wyczekiwanych thrillerów roku. Kolejna odsłona hitu z 2022 roku z nową zagadką kryminalną do rozwiązania.
 3. "Tajemnica domu nad jeziorem" - mroczny thriller z elementami horroru. Rodzina przeprowadza się do nowego domu, który kryje straszną tajemnicę. Dreszczyk emocji gwarantowany.
 4. "Na skraju" - thriller science fiction utrzymany w klimacie postapokaliptycznym. Walka o przetrwanie w świecie po globalnej katastrofie.
 5. "Instynkt" - thriller psychologiczny z mistrzowską kreacją Anthony'ego Hopkinsa jako emerytowanego profilera ścigającego seryjnego mordercę.

Te produkcje z pewnością dostarczą widzom niezapomnianych wrażeń. Ich atutem są nie tylko dynamiczne sceny akcji, ale także nieoczywiste fabuły, które trzymają w napięciu do ostatnich minut.

Wciągające fabuły i zwroty akcji

Kluczem do sukcesu thrillera jest wciągająca fabuła obfitująca w zaskakujące zwroty akcji. Oto kilka nadchodzących thrillerów, których historie zapowiadają się wyjątkowo interesująco i trzymają w napięciu od początku do końca:

„Zaginięcie” - intrygujący thriller kryminalny oparty na zniknięciu 17-letniej dziewczyny. Policja staje przed zagadką - czy doszło do porwania, czy może dziewczyna uciekła z własnej woli? Fabuła pełna jest zwrotów akcji.

„Ukryta siła” - szpiegowski thriller utrzymany w konwencji filmu sensacyjnego. Polega na grze wywiadów dwóch wrogich państw. Śledztwo głównego bohatera obfituje w nieoczekiwane zwroty akcji i tajemnice.

„Kryptonim Grey” - kolejna odsłona przygód tajemniczego agenta Greya. Tym razem musi on rozwikłać spisek sięgający najwyższych szczebli rządu. Wciągająca intryga szpiegowska zaskakuje do samego końca.

Filmy te możesz zobaczyć na kinoz.to

Thrillery z najlepszymi scenami pościgów

Fani dynamicznej akcji i scen pościgów również znajdą coś dla siebie wśród premier thrillerów 2023 roku. Oto nasze typy produkcji z zapowiadającymi się najlepiej pod względem realizacji scen akcji:

 1. "Na ostrzu noża" - thriller sensacyjny z Angeliną Jolie. Film obfituje w sceny kaskaderskie i pościgów rodem z Jamesa Bonda.
 2. "Uprowadzona 2" - kontynuacja hitu z 2022 r. Tym razem również nie zabraknie dynamicznych scen pościgów samochodowych i pieszych.
 3. "Kryptonim Grey" - przygody agenta Greya to zawsze gwarancja świetnie zrealizowanych scen akcji. I tym razem możemy liczyć na pościgi i strzelaniny.
 4. "Ukryta siła" - thriller szpiegowski z mnóstwem scen akcji - strzelanin, pościgów, akrobacji. Wszystko w klimacie klasycznego filmu sensacyjnego.
 5. "Instynkt" - mimo braku typowych scen akcji, ten thriller trzyma w napięciu dzięki świetnej, "kameralnej" realizacji.

Nadchodzący rok zapowiada się znakomicie dla fanów dynamicznej akcji w kinie. Będzie w czym wybierać! Te thrillery z pewnością zaspokoją głód wrażeń.

Mroczne thriller z mocnymi twistami

Które z nadchodzących thrillerów zapowiadają się jako najbardziej mroczne i zaskakujące produkcje? Oto nasze typy na thrillery z mocnymi, nieoczywistymi zakończeniami:

„Tajemnica domu nad jeziorem” - miks thrillera, horroru i kryminału. Rodzina wprowadza się do starego domu, w którym dzieją się dziwne rzeczy. Jakie sekrety kryje posiadłość? Bardzo mroczna historia z zaskakującym finałem.

„Sieć kłamstw” - policyjny thriller kryminalny o seryjnym mordercy polującym w sieci. Śledztwo obfituje w zwroty akcji, a finał jest trudny do przewidzenia na podstawie poszlak.

„Na skraju” - science fiction utrzymane w mrocznym klimacie. Wyniszczony świat po katastrofie, walka o przetrwanie i tajemniczy morderca tworzą klaustrofobiczny nastrój. Zakończenie filmu jest mało oczywiste.

Psychologiczne thrillery pełne napięcia

Wśród nadchodzących thrillerów znajdziemy również mocne tytuły bazujące bardziej na grze psychologicznej niż efektownej akcji. Oto nasze typy na najciekawsze thrillery psychologiczne 2023 roku:

„Instynkt” - thriller z Anthony Hopkinsem jako emerytowanym profilerze pomagającym w schwytaniu seryjnego mordercy. Genialna gra aktorska i nieprzewidywalna fabuła wciągają i trzymają w napięciu.

„Podejrzany” - remake kultowego thrillera psychologicz

Podsumowanie

Przedstawiliśmy przegląd najciekawszych thrillerów, które warto obejrzeć w 2023 roku. Z pewnością każdy fan mocnych wrażeń znajdzie wśród nich thriller idealny dla siebie. Nowe produkcje dostarczą nam garści emocji, trzymając w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty.

W zestawieniu znalazły się zarówno wysokobudżetowe thrillery hollywoodzkie, jak i ciekawe produkcje niezależne. Nie zabrakło thrillerów sensacyjnych z dynamicznymi scenami akcji, psychologicznych thrillerów bazujących na grze aktorskiej, a także mrocznych produkcji z zaskakującymi twistami fabularnymi.

Ranking najlepszych thrillerów wartych obejrzenia w 2023 roku pokazuje, że będzie to świetny rok dla fanów mocnych emocji. Nowe produkcje na pewno nie zawiodą - dostarczą sporo wrażeń i adrenaliny. To filmowe thrillery, które na długo pozostaną w pamięci widzów.

Mamy nadzieję, że ten przegląd najciekawszych thrillerów przyda się przy wyborze filmów do obejrzenia w tym roku. Trzymajcie się mocno - czekają Was wspaniałe, pełne emocji seanse! Miłośnikom mocnych wrażeń pozostaje uzbroić się w popcorn i cierpliwie czekać na premiery.

5 Podobnych Artykułów

 1. Ranking Najlepszych Seriali HBO 2022 | Top 10
 2. Czy warto obejrzeć komediowy serial Grace i Grace na Netflix?
 3. Co naprawdę oznacza tytuł popularnego serialu "Breaking Bad"?
 4. Dlaczego Mulder i Scully z "Z Archiwum X" są tym kultowym duetem?
 5. Horror o nawiedzonym domu | Co oglądać i jak się bać
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Julia Rutkowska
Julia Rutkowska

Jestem doświadczoną dziennikarką filmową, miłośniczką ambitnego kina autorskiego. W recenzjach doceniam przede wszystkim wartości artystyczne filmu - reżyserię, zdjęcia, grę aktorów. Analizuję dzieła wnikliwie, ale bez zbędnego zadęcia.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły