The Walking Dead - Kiedy Nowe Odcinki? Data Premiery Sezonu 11

The Walking Dead - Kiedy Nowe Odcinki? Data Premiery Sezonu 11
Autor Gracjan Zawadzki
Gracjan Zawadzki30.10.2023 | 6 min.

Nowe odcinki The Walking Dead to zdecydowanie jedne z najbardziej wyczekiwanych premier serialowych 2022 roku. Fani kultowej produkcji z niecierpliwością czekają na kontynuację przygód ulubionych bohaterów w 11 sezonie. Wiele osób zastanawia się, kiedy dokładnie zostaną udostępnione nowe odcinki, ile ich będzie i gdzie będzie można je obejrzeć. Przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje dotyczące daty premiery i szczegółów emisji 11 serii The Walking Dead.

Kluczowe wnioski:

 • 11 sezon The Walking Dead będzie liczyć 24 odcinki.
 • Premiera pierwszego odcinka odbędzie się 22 sierpnia 2021 roku.
 • Kolejne odcinki będą emitowane co tydzień w każdą niedzielę.
 • W Polsce nowe odcinki będą dostępne następnego dnia po premierze.
 • Odcinki będzie można oglądać na platformie Disney+.

Odcinki 11 sezonu The Walking Dead

Jedenasty sezon The Walking Dead będzie liczył łącznie 24 odcinki. To sporo więcej niż poprzednie serie, które miały zazwyczaj po 16 epizodów. Twórcy zdecydowali się na taki krok, aby móc spokojnie i w satysfakcjonujący sposób zamknąć historie głównych bohaterów. Fani mogą więc liczyć na wiele emocji i rozstrzygnięć w ostatnim sezonie popularnego serialu.

24 odcinki 11 sezonu zostaną podzielone na 3 części po 8 epizodów każda. Pierwsze 8 odcinków będzie można oglądać jesienią 2021 roku. Kolejne 8 epizodów zostanie wyemitowanych na początku 2022 roku. Ostatnia część sezonu trafi na ekrany pod koniec 2022 roku.

Taki podział na kilka mniejszych części pozwoli twórcom na utrzymanie wysokiego poziomu produkcji i uniknięcie zbyt długich przerw w emisji odcinków. Dzięki temu fani The Walking Dead będą mogli regularnie śledzić dalsze losy ulubionych bohaterów aż do wielkiego finału.

Zmiany w obsadzie 11 sezonu

W 11 sezonie The Walking Dead zobaczymy wielu dobrze znanych bohaterów, jednak zabraknie kilku postaci, które pożegnały się z serialem wcześniej. Nie zobaczymy już Ricka, Maggie czy Michonne. Za to powrócą inne ważne postacie jak choćby Carol, Daryl, Negan oraz Eugene. Pojawią się także nowi bohaterowie, co z pewnością wprowadzi sporo świeżości tuż przed wielkim finałem.

Aktor grający Ricka Grimesa, Andrew Lincoln zdradził, że być może pojawi się gościnnie w którymś z odcinków 11 sezonu, aby pożegnać się z fanami. Jego udział nie jest jednak potwierdzony, więc na razie pozostaje to w sferze plotek. Z pewnością byłby to miły akcent dla widzów, którzy żałują odejścia tej kultowej postaci.

Kiedy premiera nowych odcinków serialu?

Fani The Walking Dead z niecierpliwością oczekują daty premiery 11 sezonu. Ta w końcu została ujawniona - pierwszy odcinek zadebiutuje w USA dokładnie 22 sierpnia 2021 roku. W Polsce będzie można go obejrzeć następnego dnia, czyli 23 sierpnia dzięki emisji z polskim dubbingiem na platformie Disney+.

Kolejne odcinki 11 serii będą miały premierę co tydzień w każdą niedzielę na antenie AMC w USA. W naszym kraju będziemy mogli oglądać je od razu dzień później na Disney+.

Premierowe epizody będą pojawiać się systematycznie aż do finałowego odcinka, który zostanie wyemitowany pod koniec 2022 roku. Dokładna data emisji ostatniego 24 odcinka 11 sezonu nie jest jeszcze znana i zostanie podana w późniejszym terminie.

Czytaj więcej: Pamiętniki wampirów sezon 6 odcinek 1 | Oglądaj online za darmo najnowszy odcinek

Data emisji kolejnych odcinków 11 serii

Pierwsze 8 odcinków 11 sezonu The Walking Dead będzie miało premierę jesienią 2021 roku. Odcinki będą emitowane co tydzień od 22 sierpnia do 10 października. W Polsce będziemy mogli je oglądać od 23 sierpnia do 11 października na Disney+.

Odcinek 1 22 sierpnia 2021 (USA)23 sierpnia 2021 (Polska)
Odcinek 2 29 sierpnia 2021 (USA)30 sierpnia 2021 (Polska)
Odcinek 3 5 września 2021 (USA)6 września 2021 (Polska)
Odcinek 4 12 września 2021 (USA)13 września 2021 (Polska)
Odcinek 5 19 września 2021 (USA)20 września 2021 (Polska)
Odcinek 6 26 września 2021 (USA)27 września 2021 (Polska)
Odcinek 7 3 października 2021 (USA)4 października 2021 (Polska)
Odcinek 8 10 października 2021 (USA)11 października 2021 (Polska)

Kolejne 8 odcinków zostanie wyemitowanych na początku 2022 roku. Natomiast ostatnie 8 epizodów 11 serii będzie miało premierę pod koniec 2022 roku, kończąc tym samym historię The Walking Dead.

Ile odcinków będzie miał sezon 11?

The Walking Dead - Kiedy Nowe Odcinki? Data Premiery Sezonu 11

Łącznie 11 sezon The Walking Dead będzie liczył aż 24 odcinki. To zdecydowanie więcej niż we wcześniejszych seriach. Standardowo każdy sezon miał dotychczas po 16 epizodów. Tym razem twórcy zdecydowali się jednak na dłuższą serię finałową.

24 odcinki pozwolą na bardziej rozbudowane zakończenie historii i odpowiednie pożegnanie z ulubionymi bohaterami. Fani mogą więc liczyć na wiele wzruszeń i niespodzianek w ostatniej podróży ze światem The Walking Dead.

Odcinki 11 sezonu zostaną podzielone na 3 części po 8 epizodów każda. Dzięki temu emisja będzie mogła być rozłożona na cały rok, a twórcy zyskają więcej czasu na pracę nad kolejnymi partiami odcinków finałowej serii.

Podsumowanie liczby odcinków 11 sezonu:

 • Część 1 - odcinki 1-8 (premiera jesień 2021)
 • Część 2 - odcinki 9-16 (premiera początek 2022)
 • Część 3 - odcinki 17-24 (premiera koniec 2022)

Kiedy w Polsce zostaną wyemitowane nowe odcinki?

W Polsce nowe odcinki 11 sezonu The Walking Dead będzie można oglądać na platformie Disney+ zaledwie dzień po ich premierze w USA. Dzięki temu polscy widzowie będą mogli śledzić losy bohaterów niemal równocześnie z fanami zza oceanu.

Premierowe epizody z polskim dubbingiem będą pojawiały się na Disney+ zawsze w poniedziałki. Odcinek wyemitowany danej niedzieli w USA, następnego dnia będzie dostępny dla polskich widzów.

Dzięki tak krótkiemu odstępowi między premierą w Stanach a emisją w Polsce, będziemy mogli uniknąć spoilerów i od razu po obejrzeniu odcinka dyskutować o jego treści z innymi fanami serialu.

Gdzie obejrzeć najnowsze odcinki The Walking Dead?

W Polsce 11 sezon The Walking Dead będzie można oglądać na platformie streamingowej Disney+. To właśnie tam pojawiać się będą premierowe odcinki z polskim dubbingiem już od 23 sierpnia 2021 roku.

Dotychczas nowe epizody serialu emitowane były w Polsce na kanale FOX. Jednak od 11 sezonu platforma Disney+ przejęła prawa do ich pokazywania.

Disney+ to obecnie jedyne legalne źródło, gdzie można obejrzeć najnowsze odcinki The Walking Dead z polskim dubbingiem. Premiera odbywa się tam zaledwie dzień po emisji w USA.

Dzięki temu, że nowe odcinki pojawiają się tak szybko po ich emisji za oceanem, polscy widzowie mają okazję śledzić losy ulubionych bohaterów praktycznie w tym samym czasie, co Amerykanie. To świetna wiadomość dla fanów, którzy nie lubią czekać miesiącami na nowe epizody kultowego serialu.

Podsumowanie

Nowe odcinki The Walking Dead to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń serialowych 2021 i 2022 roku. Po długim oczekiwaniu fani w końcu doczekają się kontynuacji historii swoich ulubionych bohaterów w 11 sezonie kultowej produkcji. Już 23 sierpnia będziemy mogli obejrzeć pierwszy odcinek nowej serii na platformie Disney+.

11 sezon The Walking Dead będzie wyjątkowo długi, bo liczyć będzie aż 24 odcinki. Zostaną one podzielone na 3 części, których premiera zaplanowana jest na jesień 2021, początek 2022 oraz koniec 2022 roku. Dzięki temu fani przez ponad rok będą mogli śledzić dalsze losy bohaterów aż do wielkiego finału kultowej produkcji.

Mimo odejścia kilku ważnych postaci, w nowych odcinkach ponownie zobaczymy ulubionych bohaterów jak Daryl, Carol, Negan czy Eugene. Być może pojawią się też gościnnie postacie, które żegnały się z serialem wcześniej. Premiera każdego nowego odcinka The Walking Dead będzie emocjonującym wydarzeniem dla fanów w nadchodzących miesiącach.

Nowe odcinki 11 sezonu będziemy mogli oglądać w Polsce już dzień po ich premierze w USA. Dostępne będą na platformie Disney+ z polskim dubbingiem. Dzięki temu polscy widzowie praktycznie równocześnie ze Stanami będą mogli śledzić dalsze losy bohaterów w ostatnim sezonie The Walking Dead.

5 Podobnych Artykułów

 1. Ranking Najlepszych Seriali HBO 2022 | Top 10
 2. Czy warto obejrzeć komediowy serial Grace i Grace na Netflix?
 3. Co naprawdę oznacza tytuł popularnego serialu "Breaking Bad"?
 4. Dlaczego Mulder i Scully z "Z Archiwum X" są tym kultowym duetem?
 5. Horror o nawiedzonym domu | Co oglądać i jak się bać
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Gracjan Zawadzki
Gracjan Zawadzki

Jestem dziennikarzem filmowym będącym krytykiem filmowym. Specjalizuję się w rzetelnej analizie warstwy fabularnej i wizualnej nowych filmów. Moje oceny są wyważone i dobrze uargumentowane. Liczą się dla mnie przede wszystkim walory artystyczne dzieła.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły